Labalu.com
Menu
Strona głównaO firmie
O firmie

Pracownia Rękodzieła Anna Sawicka
ul. Starażacka 3
18-106 Turośń Kościelna

NIP: 966-090-23-57
Regon: 200445581

tel: 696 945 927
mail: AnnaASawicka@gmail.com


Najnowsze informacje znajdziesz na:
ZabawkiLabalu
AniolyAni


Witaj!

Nazywam się Anna Sawicka. Jestem właścicielką Pracowni Rękodzieła, w której powstaje marka Labalu. Wszystkie prace prezentowane w sklepie Labalu wykonane są przeze mnie przy pomocy maszyny do szycia, a czasem innych narzędzi.

Prace wychodzące spod moich rąk są zróżnicowane tematycznie, gatunkowo jak i różnią się techniką wykonania. Tworzę to, co mi wpadnie do głowy lub czym zainspiruje mnie otoczenie. Wypróbowuję nowe techniki i materiały. Jednak najwięcej satysfakcji dostarcza mi szycie lalek, różnego rodzaju przytulanek. Na tym się skupiam i takie produkty najczęściej znajdziesz w moim sklepie.  Zabawki, które wykonuję powstają nieraz w tylko jednym egzemplarzu lub krótkiej serii. Zawsze dbam o to, aby produkt, który trafi do Ciebie, był wykonany staranie i z jak najlepszych  materiałów, abyś mógł cieszyć się nim jak najdłużej.

Dziękuję, że zechciałeś odwiedzić mnie w moim świecie. Mam nadzieję, że polubisz moje prace i zechcesz zaprosić je do Siebie.

Pozdrawiam serdecznie

 

 

 

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.